Brand 2022. január 21

Megvannak a HEINEKEN Hungária Sajtódíj nyertesei

Gábor-Vígh Vanda, a debreceni FM90 Campus Rádió szerkesztő-műsorvezetője nyerte a Magyar Marketing Szövetség vállalati tagja, a HEINEKEN Hungária Zrt. által a „Fenntarthatóság a hazai vendéglátóiparban és a gasztronómiában” témában meghirdetett HEINEKEN Hungária Sajtódíjat.

A HEINEKEN Hungária Zrt. tavaly októberben hirdette meg pályázatát újságírók, szerkesztők, bloggerek, vloggerek számára. A kiírás szerint a pályázók által előállított tartalmaknak a vendéglátásban elérhető víz- és energiafogyasztás, ételpazarlás és a hulladék mennyiségének csökkentésére, a fenntarthatóbb anyagbeszerzés módszereinek bemutatására kellett koncentrálniuk. Mindezt a hazai és nemzetközi trendek, illetve jó gyakorlatok, informatív tartalmak bemutatásával.

A hagyományteremtő céllal létrehozott pályázaton a zsűri tetszését végül a Városi Élet című rádiós magazinműsorban 2021. október 29-én elhangzott "Fenntarthatóság a termőföldtől az asztalig" című adás nyerte el. A zsűri indoklása szerint a szerkesztő-műsorvezető azzal érdemelte ki az elismerést, hogy a fenntarthatóságról és a szemléletváltás fontosságáról olyan komplex, értő és értékteremtő tartalmat állított elő, amely – közérthető formában – a szakma és a fogyasztók számára egyaránt jól célzott üzeneteket fogalmazott meg.

Elismerésben részesült még Szekeres Andrea (Travelo.hu) és Petz Anna (Kepmas.hu), akiknek különdíjat ítéltek oda.

Továbbiak
A történelem eddigi legnagyobb foci-vébéjén a márkák nem aprózzák el a kampányaikat. Mutatjuk a legjobbakat!
Brand | 2026. június 11.
Az Erste mostantól már több mint négyezer befektetési lehetőséget tesz könnyen elérhetővé George-ban.
Brand | 2026. február 11.