Média 2022. szeptember 05

Szombat este elstartolt az X-Faktor 2022-es évada

Az RTL népszerű tehetségkutató, az X-Faktor a vadonatúj évadban is teljesen megújul, hiszen idén a mentorok saját maguk választhatják ki a versenyzőiket. Herceg Erika, ByeAlex, Gáspár Laci és Puskás Peti hatalmas lelkesedéssel vágott bele a Válogatóba, és teljesen biztosak benne, hogy az új szabályoknak köszönhetően az idei X-Faktor lesz az eddigi legnagyobb durranás.

Puskás Peti esküt tett mentortársainak a Válogatók előtt. "Visszatérünk az alapokhoz” – jelentette ki határozottan már a műsor legelején, így az idei évad nemcsak számára, de mentortársainak is másabb lehet.

Az X-Faktor szeptember 3-tól szombat esténként 20 órától követhető az RTL műsorán. Az X-Stage pedig az RTL Most-on nézhető meg az X-Faktor adásai után.

Továbbiak
2025-ben az RTL Magyarország portfóliószinten is a legerősebb évei egyikét zárta a 18–59-es célcsoportban.
Média | 2026. január 09.
A médiavállalat sajtóközleménye szerint szervezeti átalakításba fogtak a cégnél, ami kihatással van a létszámra is.
Média | 2026. május 07.