Média 2022. augusztus 16

Szeptember 3-án indul az X-Faktor 2022-es évada

Szeptember 3-án szombat 20 órakkor elstartol az X-Faktor 2022-es évada (Gyártó: UFA Magyarország Kft.). Herceg Erika, ByeAlex, Gáspár Laci és Puskás Peti a mentorszékbe ülnek, hogy kiválasszák, kik jussanak idén a táborba, majd a mentorházba onnan pedig az élő showba.  2022-ben is rengetegen jelentkeztek és vállalkoztak arra, hogy a mentorok előtt bizonyítsák a tehetségüket. Az énekesek és zenekarok pedig mindent meg is tesznek azért, hogy elkápráztassák a mentorokat. Herceg Erika sokszor a könnyeivel és mentortársaival küzd majd, Gáspár Laci idén sem rejti véka alá a véleményét, ha a jó vagy éppen rossz produkciókat kell értékelnie, Puskás Petit nehéz döntések elé állítják a versenyzők, ByeAlex idén az új szabályrendszernek köszönhetően sok izgalmat ígér. Miller Dávid az X-Faktor 2022 műsorvezetője a színpad mögött faggatja a boldog vagy éppen csalódott jelentkezőket. A válogatók után pedig érkezik majd a Tábor és a Mentorház, így szombaton este az X-Faktoré lesz a főszerep RTL Klubon.

Az X-Faktor adásait majd az X-Stage kíséri, Odettel és Lalival, akik a forgatásokon a színfalak mögött faggatják a versenyzőket és a mentorokat, emellett pedig számos extra tartalommal jelentkeznek az RTL Most-on, az X-Faktor adások után.

Tehetségekben, izgalmas percekben, feszültségben és váratlan fordulatokban idén sem lesz hiány, hiszen minden énekes és zenekar a legjobbat szeretné kihozni magából.

X-Faktor szeptember 3-tól szombat esténként 20 órától. Az X-Stage pedig az RTL Most-on az X-Faktor adásai után.

 
 

 

 

Továbbiak
Izgalmas télbúcsúztatót ígér a Spektrum. Az AMC Networks ismeretterjesztő televíziója márciusban bevezeti nézőit az űrkutatás történetébe, fellebbenti a fátylat a katonai repülés titkairól és bepillantást enged a földi pokolba is.
Média | 2026. február 26.
Szerdán osztotta meg a Direkt 36 egy Facebook-posztban a hírt a Soma-díjas oknyomozó újságíró távozásáról.
Média | 2026. április 15.