Média 2022. szeptember 30

Indul a Celeb vagyok, ments ki innen!

Ismét celebet próbáló kihívásokkal várja a vadon a hírességeket, akik szembenézhetnek legnagyobb félelmükkel is, a legendás műsorvezető párossal, Sebestyén Balázzsal és Vadon Janival, a Celeb vagyok, ments ki innen! (Gyártó: Paprika Studios) legújabb évadában. Azonban a versenyzőkre további megpróbáltatások is várnak; többek között el kell viselniük az éhséget, a kolumbiai dzsungel változatos, ám annál ijesztőbb állatvilágát, az időjárás viszontagságait és nem utolsó sorban egymást, miközben extrém játékokban kell bizonyítaniuk rátermettségüket, vagy éppen megküzdeniük az élelmükért.

Persze a celebek mindennapjait nem csupán Jani és Balázs alakíthatja. Ahogy eddig is, a nézők most is szavazhatnak arról, hogy kinek könnyítik, vagy keserítik meg a dzsungel létét, vagy éppen arról dönthetnek, hogy kimentik-e a hírességet a vadonból, vagy még hagyják, hogy „élvezze” a semmihez sem hasonlítható körülményeket.

Több, mint egy tucat híresség vág neki a nem mindennapi kalandnak. Janicsák Veca énekesnő, Nyári Dia színésznő, Lengyel Ferenc színész és a rapper Curtis már biztosan versenybe száll a Dzsungel Királya, vagy Királynője címért, hamarosan pedig az is kiderül, kik azok, akik szintén vállalják a kihívásokat, amelyeket a kolumbiai dzsungel és a műsorvezetők biztosítanak.

Celeb vagyok, ments ki innen! október 17-től minden hétköznap 21:00 órától, hétvégenként 19:00 órától az RTL Klubon. Az adások visszanézhetők az RTL Moston.

 
 

 

 

Továbbiak
Szoboszlai Dominikról tett közzé több fotót az Magyar Labdarúgó Szövetség az Instagram oldalán, azóta elég intenzív utóéletet él a fotósorozat. A közösségi média menedzserek is rákaptak a legújabb mémre.
Média | 2026. június 02.
A Kreatív értesülései alapján Élő távozott a főszerkesztői pozícióból, amit az MTVA szerdán megerősített a Telexnek.
Média | 2026. május 14.