Brand 2022. november 17

Magyar Posta felkészült az év végi csomagforgalmi csúcsra

Idén is megkezdődött a karácsonyi ajándékrendelések időszaka és ezzel együtt a csomagforgalom növekedése a Magyar Marketing Szövetség vállalati tagjánál, Magyar Postánál. Az elmúlt években szerzett tapasztalatok alapján a legtöbb csomag továbbra is a 49-50. héten várható - írja az MTI.

A csúcsszezonra készülve a Posta a csomaglogisztikai fejlesztések mellett a webáruházi partnerekkel egyeztetve tervezte meg és alakította ki a szükséges kapacitásokat és erőforrásokat annak érdekében, hogy a lehető legmagasabb szintű és színvonalú szolgáltatást nyújthassa. Ezen túlmenően a már megépült és átadott új depókba automata csomagszortírozó rendszereket is telepített a vállalat, amely nagyban segíti és gyorsítja a csomagforgalom kezelését. Idén ezen kívül bevezették az időablakos kézbesítési szolgáltatást is. A posta a csomagautomaták számát is folyamatosan növeli. Az ügyfelek hatékony kiszolgálása érdekében mindemellett a kiemelt forgalmú postákon több ügyfélpult áll majd rendelkezésre.

Mivel december 24-e szombatra esik, a posta arra kéri az ügyfeleket, hogy a karácsonyra szánt küldemények feladását lehetőség szerint ne hagyják az utolsó napokra, hogy azok karácsonyig biztonsággal megérkezhessenek a címzettekhez. Emellett kérik, hogy ügyeljenek a címzés pontosságára, olvashatóságára, a telefonszám feltüntetésére, mivel mindez jelentősen megkönnyíti a kézbesítést.

Továbbiak
Interjú Duga Zsófiával, a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Karának marketingvezetőjével
Brand | 2026. június 18.
Univerzumokon átívelő utazással debütált az Unicum új reklámfilmje.
Brand | 2026. március 10.