Brand 2022. július 05

E-töltő hálózatba száll be a Siemens és a Volkswagen

Első, külső befektetőjét és az ambiciózus tervek megvalósítását segítő, stratégiai technológiai partnerét üdvözölheti a Siemensben az Electrify America. A Volkswagen pedig New Auto stratégiájával összhangban fektet a vállalatba, amelynek értelmében minden más autógyártónál nagyobb lendülettel ruház be a nyílt gyorstöltő hálózatok fejlesztésébe világszerte.

Az e-mobilitás teljes spektruma

A Siemens ezzel eddigi egyik legnagyobb külső beruházását valósítja meg a közlekedés villamosítása terén, és az e-mobilitási töltő-infrastruktúra teljes körű szolgáltatójaként fogja támogatni az Electrify Americát hálózatának bővítésében. A Siemens a csúcstechnológiás töltőkkel és szoftvermegoldásokkal szolgáltatások teljes spektrumát kínálja nemcsak nyilvános, hanem otthoni és pályaudvari töltő-infrastruktúrák kialakításához és működtetéséhez is.

A következő tíz évben az Electrify America összesen 2 milliárd dollárt fordít majd a kibocsátásmentes járműveket kiszolgáló országos hálózat kiépítésére és népszerűsítésére, így amerikaiak milliói fogják megismerni az elektromos közlekedés előnyeit.

 
 

 

 

Továbbiak
A MaReSz szerkesztésében jelent meg az IBTM World Trends Report 2026 iparági jelentés magyar nyelvű kivonata.
Brand | 2026. január 12.
A választás másnapján indította el a Most One Soha akcióját a Magyar Marketing Szövetség vállalati tagja, a Billingo. Megkérdeztük, miért?
Brand | 2026. április 24.