Média 2025. augusztus 26

Televíziós nagyágyúk csatlakoznak a Reggeli csapatához

Olyan televíziós nagyágyúkkal bővül a Reggeli műsorvezetői csapata, mint Jakupcsek Gabriella, Ábel Anita és Szujó Zoltán. Nevüket mindenki ismeri, különleges karizmájukat egy ország szereti, szakmai tudásuk megkérdőjelezhetetlen. Egyikőjüknek sem ismeretlen terep a reggeli, élő műsorok világa. Ábel Anita és Szujó Zoltán pedig visszatérőnek számítanak, mivel korábban vezették már a Reggelit.

Az érkezők mellett többen is váltanak. Szabados Ági a Fókuszban vállalt feladataira és a műsor vezetésére kíván koncentrálni. Ember Márk számos színpadi és filmes elfoglaltsága mellet az RTL-en is látható lesz, az egyik legnagyobb sikerű showműsor, a Sztárbox egyik műsorvezetőjeként. Nádai Anikó pedig családi okok miatt búcsúzik egy időre a csapattól.

Szeptember elsejétől, hétköznap reggelente a megújult Reggeliben a következő párosok lesznek láthatóak, felváltva: Jakupcsek Gabriella és Szujó Zoltán, Ábel Anita és Tihanyi Péter, Peller Anna és Papp Gergő, végül, de nem utolsó sorban Peller Mariann és Szondi Vanda.

Az RTL és a Reggeli szerkesztősége nagyon sok sikert és minden jót kíván a csapat jelenlegi és eddigi tagjainak egyaránt!

Továbbiak
Újabb dalpremierrel tér vissza az Unicum Live Session: a hatodik epizódban ezúttal az Analog Balaton dalait hallgathatjuk, köztük az új, Hézagolok címűt.
Média | 2026. április 30.
A magyar tinédzserek kétharmada találkozott már online bántalmazással, ám többségük mégsem kér segítséget. A Hintalovon Alapítvány AngelNet programja a Magyar Telekom Hello Szülő platformja támogatásával válaszol a problémára.
Média | 2026. május 20.