Média 2022. április 22

Az HBO hasított az első negyedévben

76,8 millió előfizetője volt az HBO-nak és az HBO Max-nek az első negyedév végén - írja a CNBC. Ez azt jelenti, hogy az előző negyedévhez képest három milliós, az előző évhez képest pedig 12,8 milliós feliratkozószám növekedést értek el.

Eközben a Netflixnek streamingszolgáltatónak mintegy 200 ezerrel lett kevesebb előfizetője az első negyedévben, és arra számítanak, hogy további kétmilliót veszítenek a második negyedévben.

Továbbiak
A Magyar Reklámszövetség OOH tagozata szakmai egyeztetést sürget, még mielőtt elfogadnák a törvényt, miszerint 15 négyzetméternél nagyobb reklámot nem lehet épületekre kihelyezni.
Média | 2026. június 04.
29 év után számolja fel a csatorna a műsort, közölte Vaszily Miklós, a csatorna vezérigazgatója, aki szervezeti és strukturális átalakításokra hivatkozva hozta meg a döntést.
Média | 2026. május 07.