Karrier 2022. július 01

Kommunikációs vezetőt nevezett ki a BMW Group debreceni üzeme

A kommunikációs vezetői posztot betöltő szakember a Debreceni Egyetem Jogi Karán szerzett diplomát, angolul és németül beszél. Az elmúlt tizennyolc évben számos területen szerzett szakmai tapasztalatot.

Előbb jogászként a debreceni igazságszolgáltatásban dolgozott, majd az elmúlt hat évben Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzatánál protokoll, külügyi és kommunikációs feladatokat látott el. A város diplomáciai és nemzetközi külkapcsolatai mellett, a hatóságokkal, valamint a HIPA-val és az EDC-vel is több éven át folyamatosan együtt dolgozott, valamint a város kommunikációs csapatát is erősítette.

Jenei Réka a BMW Group-nál betöltött pozíciójában a bajor prémiumgyártó debreceni gyárának kommunikációs és pr tevékenységéért lesz felelős. Az új üzem a rugalmasság, a fenntarthatóság és a digitalizáció tekintetében is iránymutató a teljes autóiparban. A BMW Group több mint egymilliárd eurós befektetésével megvalósuló üzemében 2025-ben kezdődik meg az első tisztán elektromos meghajtású Neue Klasse modellgeneráció sorozatgyártása.

A BMW Group Magyarország vállalati kommunikációs feladatait – köztük a BMW és MINI márkák, valamint a vállalati ügyek kommunikációját – továbbra is Salgó András látja el.

Továbbiak
Demeter állítása szerint azért mondott le, mert nem akar a továbbiakban az ügynökség operatív feladataival és projektjeivel foglalkozni.
Karrier | 2026. június 02.
A tapasztalt vezető 2026. április 1-jétől erősíti újra a dél-koreai gyártó magyarországi csapatát.
Karrier | 2026. április 02.