Karrier 2022. május 27

D. Bányász Gergő Navracsics Tibor új sajtófőnöke

A hvg.hu információi szerint Navracsics Tibor területfejlesztésért és az uniós források felhasználásáért felelős miniszter új sajtófőnöke a korábban a HVG-nél is dolgozó újságíró, D. Bányász Gergő lett.

A szakembert kétszer választották meg az év parlamenti tudósítójának, dolgozott a HírTV-nél, a köztelevíziónál és az Inforádiónál, valamint a hvg.hu itthon rovatát is vezette.

Továbbiak
Demeter állítása szerint azért mondott le, mert nem akar a továbbiakban az ügynökség operatív feladataival és projektjeivel foglalkozni.
Karrier | 2026. június 02.
Új vezetői kinevezést jelentett be az Antenna Entertainment.
Karrier | 2026. február 18.