Brand 2025. április 09

Jövő nyárig vállal önkéntesen díjemelési korlátozást az Erste

A Magyar Marketing Szövetség vállalati tagja, az Erste a Nemzetgazdasági Minisztérium díjemelés önkéntes korlátozására irányuló kérését támogatva döntött arról, hogy nem emeli idén, és 2026. június 30-ig sem az inflációhoz kapcsolódóan a lakossági bankszámlák és a bankszámlákhoz kapcsoló betéti kártyák díjait. A pénzintézet már korábban döntött arról, hogy idén nem érvényesíti a lakossági számlák esetében az inflációkövető díjemelés lehetőségét, ezt március 3-án jelentett be a pénzügyi eredményekről szóló sajtótájékoztatóján.

Most elsők között tesz önkéntes vállalást az inflációkövető és a működési költséggel összefüggő díjemelés elhagyására a jövő év második feléig. A díjak nem módosulnak, emiatt díjvisszatérítést sem szükséges elvégezni.

Az Erste már tavaly sem érvényesítette az inflációs emelést az elsődlegesen digitális ügyfeleknek szóló George számlák és kártyák, illetve a gyerek- és a diákszámlák, valamint ezekhez tartozó kártyák főbb díjai esetén.

Továbbiak
AZ ELSŐ MÁSODPERCEK FORRADALMA
Brand | 2026. február 11.
Molnos Éva a Yettel Senior Retail Activation Managere a Young Talents rovatunkban elmeséli, hogyan került a szakmába, mitket tart a legnagyobb kihívásoknak jelenleg és hol látja magát 5 év múlva?
Brand | 2026. június 03.