Brand 2023. április 13

A MOL folytatja használt sütőolaj visszagyűjtő kampányát

A Magyar Marketing Szövetség vállalati tagja, a MOL mintegy 350 benzinkútján lehet zárt edénybe átöntve környezetbarát módon leadni a használt zsiradékot. Ebből a Rossi Biofuel komáromi üzemében biodízelt készítenek, amit a MOL a fenntarthatóbb gázolaj gyártásához használ, hogy csökkentse a széndioxid-kibocsátást. A vállalat körforgásos gazdaságot középpontba állító stratégiájának megfelelően a használt sütőolajból környezetre káros hulladék helyett újrahasznosított, környezetbarát termék lesz - írja az MTI.

A visszagyűjtő kampányban az elmúlt 11 év alatt összesen 2888 tonna használt sütőolaj gyűlt össze a kutakon.A vállalat honlapján lévő töltőállomás-keresőben, illetve az ingyenes Mol Move applikációban megtalálhatók azok a MOL-kutak, ahol az olaj 10 literes mennyiségig, más hulladékokkal, vegyszerekkel nem kevert állapotban, bármilyen tárolódobozban leadható a kútkezelő személyzetnek

Továbbiak
A Samsung bejelentette, hogy a Google Fotók alkalmazás hamarosan elérhetővé válik a vállalat tévéin is.
Brand | 2026. január 09.
A Samsung Electronics bevezeti az AirDrop támogatást a Galaxy S26 szérián, így a felhasználók a Quick Share funkcióval könnyebben oszthatják meg tartalmaikat a különböző eszközök között.
Brand | 2026. március 24.