Brand 2022. december 15

Újabb magyar márka került a Márkához

„Ahogy a Márkáéban is, hiszünk a magyar brandek erejében és értékében. Büszkék vagyunk rá, hogy a Gyöngy üdítőital védjegye után, az Adrenalin brand is a portfóliónkba került” – idézi a Márka Pécskövi Tibor ügyvezetőt és tulajdonostársat a LinkedIn oldalán.

 A Márka az elmúlt időszakban új köntösben, új ízekben és receptúrákkal indította útjára a Gyöngy szénsavas üdítőitalokat a magyar FMCG piacon. Célkitűzésük, hogy a jövő év elején az ismert energiaitalcsaládot is megújult formában dobják piacra. Az új ízélményekhez új imidzset és egyben szlogent is párosítanak az új brand-tulajdonosok.

„A termék- és csomagolásfejlesztés, valamint az arculattervezés a szerződéskötés óta stratégiaiból, szerelemprojektbe fordult át a munkacsoportunkban” – teszi hozzá Horváth Adrienn marketing igazgató. 

Az Adrenalin energy drink arculatának és a csomagolásának tervezésére meghívásos tendert írt ki a Márka marketing csapata; a kiválasztott nyertes munkát pedig a győri RAW Agency nyújtotta be. A két cég először működik együtt, és mindkét fél maximálisan elhivatott, hogy új fejezetet nyissanak az energiaitalpiacon.

Továbbiak
Egyre több jel mutat azonban arra, hogy a technológiai fejlődés nemcsak időt takarít meg, hanem újfajta mentális terhelést is hoz a dolgozók életébe.
Brand | 2026. március 11.
Vegyes, olykor egész szélsőséges várakozás lengi körül péntek 13-át, melyet egyszerre tekintenek baljóslatúnak és szerencsésnek az emberek.
Brand | 2026. február 12.