Sokkal bátrabban használunk mobilinternetet az országhatárokon túl – derült ki a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) legfrissebb mobilpiaci jelentéséből.
Gyakori kérdésként merül fel a vállalkozások életében, hogy hogyan kell adózni a céges tulajdonban, céges használatban lévő gépkocsik után. Erről szól a Hello Biznisz cikke.