Idén tavasztól kizárólag zöld energiát használ fel az Etele Plaza, amelynek fenntartható működéséhez egy újonnan telepített, fél focipálya méretű napelemrendszer is hozzájárul majd.
Vállalt célkitűzéseinek megfelelő ütemben kezdte a 2025-ös évet a Magyar Telekom. A vállalatcsoport bevétele éves szinten 7,8 százalékkal, 241,6 milliárd forintra nőtt az első negyedévben.