Vadonatúj vetélkedő indul augusztus 8-án a TV2 műsorán. A Város vs Vidék gameshow-ban a tét 10 millió forint, amiért vidéki és városi emberek küzdenek majd meg.
Egyre több kutatás igazolja, hogy a női munkavállalók nemcsak sokszínűséget hoznak a vállalati életbe, de helyük van a cégek döntéshozói között is - írja a K&H.